| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 0A36282 notebook spare part Battery | €114.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Produkta krāsa | Melns |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 5200 mAh |
| Baterijas spriegums | 11,1 V |
| Baterijas šūnu skaits | 6 |
| Akumulatora jauda | 58 vatstunda |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 218 mm |
| Dziļums | 55 mm |
| Augstums | 21 mm |
| Svars | 345 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |
| Papildus informācija | |
| Skaits baterijas iekļautas | 1 pcs |