Ražotājs: 2-Power
Modelis: CBP3714A
EAN: 5055190197059
2-Power CBP3714A. Baterijas performance: 3900 mAh, Baterijas spriegums: 11,4 V, Akumulatora jauda: 44 vatstunda. Platums: 160 mm, Dziļums: 375 mm, Augstums: 25 mm. Iepakojuma platums: 160 mm, Iepakojuma dziļums: 375 mm, Iepakojuma augstums: 25 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Baterija | |
| Baterijas performance | 3900 mAh |
| Baterijas spriegums | 11,4 V |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Akumulatora jauda | 44 vatstunda |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 160 mm |
| Dziļums | 375 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Svars | 318 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 160 mm |
| Iepakojuma dziļums | 375 mm |
| Iepakojuma augstums | 25 mm |