| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
Dell BTRY PRI 42WHR 3C LITH LGC (3VC9Y) | €78.10 |
|
direkt.jacob.de |
Dell BTRY PRI 42WHR 3C LITH LGC (3VC9Y) | €85.98 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | DELL |
| Savietojamība | Latitude 5590/5490 |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Akumulatora jauda | 42 vatstunda |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 395 mm |
| Iepakojuma dziļums | 173 mm |
| Iepakojuma augstums | 72 mm |
| Iepakojuma svars | 420 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 300 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |