| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Dell bateria (CHWGG) | €119.84 |
|
datatronic.fi |
DELL CHWGG kannettavan tietokoneen varaosa Akku | €127.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | DELL |
| Savietojamība | Latitude E5570 |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Akumulatora jauda | 62 vatstunda |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 307 mm |
| Iepakojuma dziļums | 128 mm |
| Iepakojuma augstums | 47 mm |
| Iepakojuma svars | 364 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 300 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |