| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Dell BTRY PRI 42WHR 3C LITH SDI FC92N | €91.00 |
|
eltek.lv |
Dell BTRY PRI 42WHR 3C LITH SDI | €105.94 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | DELL |
| Savietojamība | Inspiron 7779/7778 Latitude 3379 Vostro 5568 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 242 mm |
| Iepakojuma dziļums | 163 mm |
| Iepakojuma augstums | 28 mm |
| Iepakojuma svars | 236 g |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Akumulatora jauda | 42 vatstunda |