| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Dell Battery, 61WHR, 6 Cell, H76MY | €151.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | DELL |
| Savietojamība | Precision M3800 XPS 9530 |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 6 |
| Akumulatora jauda | 61 vatstunda |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 396 mm |
| Iepakojuma dziļums | 173 mm |
| Iepakojuma augstums | 70 mm |
| Iepakojuma svars | 466 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 300 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |