| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
DELL RM661 notebook spare part Battery | €160.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Produkta krāsa | Melns |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 5000 mAh |
| Baterijas spriegums | 11,1 V |
| Baterijas šūnu skaits | 6 |
| Akumulatora jauda | 56 vatstunda |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 206 mm |
| Dziļums | 47 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Svars | 322 g |
| Papildus informācija | |
| Skaits baterijas iekļautas | 1 pcs |
| Savienojamie produkti | Dell Latitude E5400 |