| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Dell LCD, Non Touch Screen, 15.6 RMJCY | €118.00 |
|
www.pc21.fr |
DELL RMJCY portatīvo datoru rezerves daļa Ekrāns | €180.57 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Ekrāns |
| Zīmolu saderība | DELL |
| Savietojamība | Latitude 5591 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 368 mm |
| Iepakojuma dziļums | 60 mm |
| Iepakojuma augstums | 470 mm |
| Iepakojuma svars | 750 g |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 39,6 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| HD veids | Full HD |
| Ekrāna veids | LCD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 300 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |