| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Dell Battery, 42WHR, 3 Cell, Lithium Ion V6VMN, Battery, 5704174032410 akumulators, baterija portatīvajiem datoriem | €76.00 |
|
eltek.lv |
Dell Battery, 42WHR, 3 Cell, | €130.79 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | DELL |
| Savietojamība | Latitude E7470 |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Akumulatora jauda | 42 vatstunda |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 303 mm |
| Iepakojuma dziļums | 129 mm |
| Iepakojuma augstums | 48 mm |
| Iepakojuma svars | 270 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 270 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |