| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
HP Inc. Battery 3 Cell Lithium-ion 807956-001 | €66.50 |
|
eltek.lv |
HP 3 Cell, Lithium-ion, 2,8Ah (807956-001) | €83.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | HP |
| Savietojamība | HP Notebook PC 14 |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 2800 mAh |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Akumulatora jauda | 31 vatstunda |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 302 mm |
| Iepakojuma dziļums | 99 mm |
| Iepakojuma augstums | 69 mm |
| Iepakojuma svars | 260 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 170 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |