| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
HP 808450-002 kannettavan tietokoneen varaosa Akku | €103.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | HP |
| Savietojamība | HP ZBook Studio G3, HP Zbook Studio G4 Mobile Workstation |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 4210 mAh |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Akumulatora jauda | 64 vatstunda |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 346 mm |
| Iepakojuma dziļums | 163 mm |
| Iepakojuma augstums | 30 mm |
| Iepakojuma svars | 394 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 310 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |