| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 0A36309 notebook spare part Battery | €136.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | Gigabyte |
| Produkta krāsa | Melns |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas spriegums | 11,1 V |
| Baterijas šūnu skaits | 6 |
| Akumulatora jauda | 44 vatstunda |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 35 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 295 mm |
| Dziļums | 132 mm |
| Augstums | 48 mm |
| Svars | 410 g |
| Papildus informācija | |
| Savienojamie produkti | ThinkPad |