| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 42T4536 notebook spare part Battery | €150.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 6 |
| Akumulatora jauda | 56,2 vatstunda |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 208 mm |
| Dziļums | 53 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Svars | 330 g |