| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 42T4802 notebook spare part Battery | €136.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 8400 mAh |
| Baterijas spriegums | 11,1 V |
| Baterijas šūnu skaits | 9 |
| Akumulatora jauda | 94 vatstunda |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 218,5 mm |
| Dziļums | 78,5 mm |
| Augstums | 21,2 mm |
| Svars | 500 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |