| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 45N1022 notebook spare part Battery | €114.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | Lenovo |
| Produkta krāsa | Melns |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 5600 mAh |
| Baterijas spriegums | 3,7 V |
| Baterijas šūnu skaits | 6 |
| Akumulatora jauda | 63 vatstunda |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 334 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |
| Papildus informācija | |
| Savienojamie produkti | ThinkPad X220/X230 |