| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 45N1023 notebook spare part Battery | €112.00 |
|
www.proline.lv |
Lenovo 6 Cell 5600mAh Li-Ion Battery | €139.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Sertifikācija | CE MARK, KC, PSE, UL, CUL, C-Tick, ACA |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas spriegums | 11,1 V |
| Baterijas šūnu skaits | 6 |
| Akumulatora jauda | 63 vatstunda |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 208,8 mm |
| Dziļums | 55,1 mm |
| Svars | 345 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |
| Papildus informācija | |
| Savienojamie produkti | X230/X220 |