| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 45N1025 notebook spare part Battery | €114.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Produkta krāsa | Melns |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas spriegums | 11,1 V |
| Baterijas šūnu skaits | 6 |
| Akumulatora jauda | 63 vatstunda |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 35 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 208,8 mm |
| Dziļums | 55,1 mm |
| Augstums | 22,8 mm |
| Svars | 345 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |
| Papildus informācija | |
| Skaits baterijas iekļautas | 1 pcs |