| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 45N1173 notebook spare part Battery | €137.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Produkta krāsa | Melns |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 8700 mAh |
| Baterijas spriegums | 10,8 V |
| Baterijas šūnu skaits | 9 |
| Akumulatora jauda | 94 vatstunda |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 35 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 95 % |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |
| Papildus informācija | |
| Skaits baterijas iekļautas | 1 pcs |
| Savienojamie produkti | ThinkPad T410, T420, T430, T510, T520, T530, W510, W520, T530, L410, T412, T420, T421, T430, L510, L512, L520, L530 |