| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Lenovo Upper Case w/KB (UK) 5CB0R28201, Cover + keyboard, 5706998540614 | €93.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Cover + keyboard |
| Zīmolu saderība | Lenovo |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 2 pcs |
| Iepakojuma platums | 330 mm |
| Iepakojuma dziļums | 430 mm |
| Iepakojuma augstums | 40 mm |
| Iepakojuma svars | 600 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 300 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |