| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Lenovo LCD Module 5D10N45602, Display, Lenovo 5706998310354 | €400.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Ekrāns |
| Zīmolu saderība | Lenovo |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 325 mm |
| Iepakojuma dziļums | 40 mm |
| Iepakojuma augstums | 426 mm |
| Iepakojuma svars | 700 g |
| Displejs | |
| Ekrāna veids | LCD |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 700 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |