| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Samsung BA75-03845A portatīvo datoru rezerves daļa Tastatūra | €62.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Tastatūra |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Produkta krāsa | Zils |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 437 mm |
| Iepakojuma dziļums | 303 mm |
| Iepakojuma augstums | 53 mm |
| Iepakojuma svars | 518 g |
| Tastatūra | |
| Tastatūras valoda | Britu angļu valoda |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 300 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |