| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.easynotebooks.de |
V7 D-1P6KD-V7E, Akku, DELL, XPS 9550, Precision 15 5510, Precision 5510, XPS 15 9550, XPS 9550 | €99.16 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | DELL |
| Savietojamība | XPS 9550, Precision 15 5510, Precision 5510, XPS 15 9550, XPS 9550 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Nomaiņa priekš | 1P6KD, T453X |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 7370 mAh |
| Baterijas spriegums | 11,4 V |
| Baterijas šūnu skaits | 6 |
| Akumulatora jauda | 84 vatstunda |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 315 mm |
| Iepakojuma dziļums | 115 mm |
| Iepakojuma augstums | 30 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |