| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
V7 BAT DELL LAT 5280 5290 5480 451-BBZP 3VC9Y 3DDDG 049XH | €99.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | DELL |
| Savietojamība | Latitude 5580, 5590, 5480, 5490, 5495, 5280, 5290 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 3685 mAh |
| Baterijas spriegums | 11,4 V |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Akumulatora jauda | 42 vatstunda |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 250 mm |
| Iepakojuma dziļums | 115 mm |
| Iepakojuma augstums | 40 mm |
| Iepakojuma svars | 310 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 186 mm |
| Dziļums | 105 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 250 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |