| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
V7 BAT DELL LATITD E5450 E5550 G5M10 0G5M10 8V5GX VMKXM PF59Y | €103.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | DELL |
| Savietojamība | LATITUDE E5450, E5550, 7FR5J |
| Produkta krāsa | Melns |
| Nomaiņa priekš | 0G5M10, 451-BBLK, 451-BBLN, 8V5GX, F5WW5, G5M10, K9GVN, PF59Y, R9XM9, VMKXM, WYJC2, YM3TC |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 6460 mAh |
| Baterijas spriegums | 7,4 V |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Akumulatora jauda | 51 vatstunda |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 280 mm |
| Iepakojuma dziļums | 110 mm |
| Iepakojuma augstums | 35 mm |
| Iepakojuma svars | 289 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |