| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
V7 Batterie de remplacement D-GD1JP-V7E pour certains ordinateurs portables Dell Latitude | €111.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | DELL |
| Savietojamība | Latitude 5280, 5290, 5480, 5490, 5491, 5495, 5580 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 8560 mAh |
| Baterijas spriegums | 7,6 V |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Akumulatora jauda | 68 vatstunda |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 283 mm |
| Iepakojuma dziļums | 111 mm |
| Iepakojuma augstums | 35 mm |
| Iepakojuma svars | 330 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 238 mm |
| Dziļums | 104 mm |
| Augstums | 6 mm |
| Svars | 250 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |