| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
V7 D-MFKVP-V7E composant de laptop supplémentaire Batterie | €108.30 |
|
www.pure-gaming.fr |
V7 D-MFKVP-V7E composant de notebook supplémentaire Batterie | €119.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | DELL |
| Savietojamība | Precision 7510, 7520, 7710, 7720 |
| Nomaiņa priekš | 451-BBSD, MFKVP, RDYCT, TWCPG |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 115 mm |
| Iepakojuma dziļums | 40 mm |
| Iepakojuma augstums | 285 mm |
| Iepakojuma svars | 446 g |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 7982 mAh |
| Baterijas spriegums | 11,4 V |
| Baterijas šūnu skaits | 6 |
| Akumulatora jauda | 91 vatstunda |