| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
V7 D-RWT1R-V7E composant de notebook supplémentaire Batterie | €74.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | DELL |
| Savietojamība | XPS 13 9343, XPS 13 9350 |
| Nomaiņa priekš | JD25G, 0DRRP, 0N7T6, RWT1R |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 145 mm |
| Iepakojuma dziļums | 30 mm |
| Iepakojuma augstums | 335 mm |
| Iepakojuma svars | 312 g |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 7030 mAh |
| Baterijas spriegums | 7,4 V |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Akumulatora jauda | 52 vatstunda |