| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
V7 H-800514-001-V7E | €69.14 |
|
www.pure-gaming.fr |
V7 Batterie de remplacement H-800514-001-V7E pour certains ordinateurs portables HP | €84.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | HP |
| Savietojamība | ELITEBOOK 725 G3, 820 G3 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Nomaiņa priekš | 800514-001, SN03044XL-PL, SN03XL, T7B33AA |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 3859 mAh |
| Baterijas spriegums | 11,4 V |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Akumulatora jauda | 44 vatstunda |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 250 mm |
| Iepakojuma dziļums | 150 mm |
| Iepakojuma augstums | 30 mm |
| Iepakojuma svars | 220 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |