| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
V7 BAT HP ELITEBOOK 1040 G3 BG06XL 805096-005 804175-1B1 | €80.00 |
|
eltek.lv |
V7 V7 BAT HP ELITEBOOK 1040 G3 V7 BAT HP ELITEBOOK 1040 G3 | €155.56 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | HP |
| Savietojamība | EliteBook 1040 G3 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Nomaiņa priekš | BG06XL, 805096-005, 804175-1B1, BG06045XL-PL |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 3780 mAh |
| Baterijas spriegums | 11,4 V |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Akumulatora jauda | 44 vatstunda |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 140 mm |
| Iepakojuma dziļums | 330 mm |
| Iepakojuma augstums | 45 mm |
| Iepakojuma svars | 250 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84732990 |