| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
V7 V7 BAT HP ELITE X2 1012 G1 V7 BAT HP ELITE X2 1012 G1 | €156.74 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | HP |
| Savietojamība | ELITE X2 1012 G1 TABLET, ELITE X2 1012 |
| Produkta krāsa | Melns |
| Nomaiņa priekš | MG04XL, 812205-001, 812060-2C1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 300 mm |
| Iepakojuma augstums | 30 mm |
| Iepakojuma svars | 160 g |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 4820 mAh |
| Baterijas spriegums | 7,7 V |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Akumulatora jauda | 38 vatstunda |