| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
V7 BAT HP ELITEBOOK 1040 G4 BE06XL 918108-855 6 CELL | €79.78 |
|
www.pure-gaming.fr |
V7 H-918108-855-V7E composant de notebook supplémentaire Batterie | €94.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | HP |
| Savietojamība | EliteBook 1040 G4 |
| Nomaiņa priekš | BE06XL, 918108-855 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 115 mm |
| Iepakojuma dziļums | 30 mm |
| Iepakojuma augstums | 305 mm |
| Iepakojuma svars | 342 g |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 5800 mAh |
| Baterijas spriegums | 11,5 V |
| Baterijas šūnu skaits | 6 |
| Akumulatora jauda | 67 vatstunda |