| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
V7 BAT HP ELITE X360 1030 G3 G4 BM04XL L02478-855 L02031-241 | €104.00 |
|
www.pc21.fr |
V7 H-L02478-855-V7E portatīvo datoru rezerves daļa Baterija | €115.63 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | HP |
| Savietojamība | Elitebook X360 1030 G3, X360 1030 G4 |
| Nomaiņa priekš | BM04XL, L02478-855, L02031-241, BM04056XL-PL |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 140 mm |
| Iepakojuma dziļums | 30 mm |
| Iepakojuma augstums | 325 mm |
| Iepakojuma svars | 294 g |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 7300 mAh |
| Baterijas spriegums | 56,2 V |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Akumulatora jauda | 56 vatstunda |