| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
Notebook backpack 16 inches AP4600 gray | €17.20 |
|
intop.lt |
Soma Asus AP4600 16" | €18.43 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 40,6 cm |
| Somas veids | Mugursoma |
| Materiāls | Poliesters |
| Produkta galvenā krāsa | Pelēks |
| Zīmolu saderība | Asus |
| Savietojamība | ASUS Vivobook Pro 16X OLED 35.50 x 24.90 x 2.29 ~ 2.29 cm Zenbook Pro 15 OLED 35.40 x 23.80 x 1.78 ~ 1.80 cm ProArt Studiobook Pro 16 Duo OLED 35.7*28.2*2. 77cm (* Tight) |
| Priekšējā kabata | Jā |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem, Ūdensizturīgs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 300 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 430 mm |
| Svars | 450 g |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 322 x 271 x 45 mm |
| Iepakojuma platums | 460 mm |
| Iepakojuma dziļums | 600 mm |
| Iepakojuma augstums | 330 mm |