Ražotājs: ASUS
Modelis: 90XB0500-BBP000
EAN: 0889349944776
ASUS ROG Ranger BP2500. Somas veids: Mugursoma, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 39,6 cm (15.6"), Iekšējās apdares materiāls: Poliesters, Rokturi pārnēsāšanai. Svars: 1,4 kg. Virsmas krāsojums: Modelis
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Modelis |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 39,6 cm |
| Somas veids | Mugursoma |
| Materiāls | Poliesters |
| Iekšējās apdares materiāls | Poliesters |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Oderes krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Paplašināms | |
| Rokturi pārnēsāšanai | |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 160 mm |
| Dziļums | 340 mm |
| Augstums | 470 mm |
| Svars | 1,4 kg |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 390 x 266 x 30,1 mm |
| Skaļums | 17 L |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |