Ražotājs: ASUS
Modelis: 90XB06T0-BSL000
EAN: 0195553049405
ASUS ROG Ranger Carry Sleeve 15.6. Somas veids: Soma-aploksne, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 39,6 cm (15.6"), Rokturi pārnēsāšanai. Svars: 400 g. Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
ASUS ROG Ranger Carry Sleeve 15.6 39.6 cm (15.6") Sleeve case Black | €84.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 39,6 cm |
| Somas veids | Soma-aploksne |
| Materiāls | Neilons, Poliesters |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Universāls |
| Savietojamība | 15.6" screen notebooks |
| Materiāla informācija | Water-Repellent |
| Tabletes nodalījums | Jā |
| Austiņu nodalījums | Jā |
| Slēdzams | Jā |
| Rokturi pārnēsāšanai | Jā |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 385 mm |
| Dziļums | 22 mm |
| Augstums | 280 mm |
| Svars | 400 g |