Ražotājs: Case Logic
Modelis: 3203690
EAN: 0085854241793
Case Logic Deco DECOS-114 Black. Somas veids: Soma-aploksne, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 35,8 cm (14.1"), Priekšējo kabatu skaits: 1. Svars: 190 g. Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 35,8 cm |
| Somas veids | Soma-aploksne |
| Materiāls | Poliesters |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Priekšējā kabata | |
| Priekšējo kabatu skaits | 1 |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Izturīgs pret skrāpējumiem, Izturīgs pret apšļākšanu |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 370 mm |
| Dziļums | 25 mm |
| Augstums | 270 mm |
| Svars | 190 g |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 348 x 25 x 243 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |