Ražotājs: Case Logic
Modelis: 3203691
EAN: 0085854241809
Case Logic Deco DECOS-116 Black. Somas veids: Soma-aploksne, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 40,6 cm (16"). Svars: 200 g. Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Case Logic 3691 Deco Sleeve 15.6 DECOS-116 Black | €23.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 40,6 cm |
| Somas veids | Soma-aploksne |
| Materiāls | Poliesters |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Priekšējā kabata | |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 409 mm |
| Dziļums | 25,4 mm |
| Augstums | 290 mm |
| Svars | 200 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |