Ražotājs: Case Logic
Modelis: 3203527
EAN: 0085854240314
Case Logic LAPS-111 Latigo Bay. Somas veids: Soma-aploksne, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 29,5 cm (11.6"). Svars: 150 g. Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 29,5 cm |
| Somas veids | Soma-aploksne |
| Materiāls | EVA (etilēna vinilacetāta) |
| Produkta galvenā krāsa | Zils, Zaļš |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 312 mm |
| Dziļums | 38 mm |
| Augstums | 229 mm |
| Svars | 150 g |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 302 x 38 x 211 mm |