Ražotājs: Case Logic
Modelis: 3204889
EAN: 0085854254014
Case Logic Laps LAPS114 - Frontier Tan. Somas veids: Soma-aploksne, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 35,6 cm (14"). Svars: 190 g. Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Case Logic 4889 Laps Sleeve 14 LAPS-114 Frontier Tan | €31.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 35,6 cm |
| Somas veids | Soma-aploksne |
| Materiāls | Poliesters |
| Produkta galvenā krāsa | Iedegums |
| Zīmolu saderība | Universāls |
| Aizdares veids | Rāvējslēdzējs |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 368 mm |
| Dziļums | 43 mm |
| Augstums | 267 mm |
| Svars | 190 g |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 343 x 43 x 246 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |