Ražotājs: dbramante1928
Modelis: AMTOPBGR5567
EAN: 5711428055675
dbramante1928 AMTOPBGR5567. Somas veids: Sieviešu datorsoma, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 38,1 cm (15"), Rokturi pārnēsāšanai. Svars: 1,5 kg. Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
dbramante1928 AMTOPBGR5567 laukku kannettavalle tietokoneelle 38,1 cm (15") Naisten laukut Vihreä | €93.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 38,1 cm |
| Somas veids | Sieviešu datorsoma |
| Materiāls | Āda |
| Produkta galvenā krāsa | Zaļš |
| Zīmolu saderība | Universāls |
| Dzimtes tips | Sieviete |
| Patērētāju vecumposms | Pieaugušo |
| Integrēts/-i nodalījums/-i | |
| Iekšējās kabatas | Kabata ar rāvējslēdzēju |
| Rokturi pārnēsāšanai | |
| Aizdares veids | Rāvējslēdzējs |
| Izcelsmes valsts | Indija |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 470 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 320 mm |
| Svars | 1,5 kg |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 370 x 260 x 20 mm |
| Iepakojuma platums | 470 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 520 mm |
| Iepakojuma svars | 1,65 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Galveno (ārējo) korpusu skaits paletes (ES) slānī | 10 pcs |
| Eiropalete, daudzums | 50 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Skaits iepakojumā | 5 pcs |
| Galvenās kārbas neto svars | 1,61 kg |
| Oriģinālās kastes platums | 610 mm |
| Kastes garums (Master) | 510 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 350 mm |
| Galvenās kārbas tilpums | 108885 cm³ |