Ražotājs: dbramante1928
Modelis: BP15PLBU3324
EAN: 5711428033246
dbramante1928 Champs-Elysees. Somas veids: Mugursoma, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 38,1 cm (15"), Nodalījumu skaits: 1, Rokturi pārnēsāšanai, Pleca siksna. Svars: 798 g. Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
dbramante1928 Champs-Elysees laukku kannettavalle tietokoneelle 38,1 cm (15") Reppu Sininen | €88.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 38,1 cm |
| Somas veids | Mugursoma |
| Materiāls | Āda, Poliesters |
| Produkta galvenā krāsa | Zils |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Nodalījumu skaits | 1 |
| Ārējās kabatas | Kabata aizmugurē, Priekšējā kabata |
| Priekšējā kabata | |
| Aizmugurējā kabata | |
| Rokturi pārnēsāšanai | |
| Pleca siksna | |
| Aizdares veids | Rāvējslēdzējs |
| Izcelsmes valsts | Indija |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 310 mm |
| Dziļums | 130 mm |
| Augstums | 400 mm |
| Svars | 798 g |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 255 x 380 x 30 mm |
| Iepakojuma platums | 310 mm |
| Iepakojuma dziļums | 130 mm |
| Iepakojuma augstums | 460 mm |
| Iepakojuma svars | 824 g |
| Loģistiskie dati | |
| Skaits iepakojumā | 4 pcs |
| Galvenās kārbas neto svars | 1,78 kg |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 26 g |
| Paletes svars | 16,3 kg |
| Oriģinālās kastes platums | 625 mm |
| Kastes garums (Master) | 340 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 460 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,78 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 97750 cm³ |
| Transportējamās kastes svars | 824 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Galveno (ārējo) korpusu skaits paletes (ES) slānī | 8 pcs |
| Eiropalete, daudzums | 32 pcs |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Papildus informācija | |
| Daudzums, ārējā kaste | 4 pcs |