Ražotājs: dbramante1928
Modelis: BG16GTBL1497
EAN: 5711428014979
dbramante1928 Rosenborg. Svars: 1,17 kg
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
dbramante1928 Rosenborg laukku kannettavalle tietokoneelle | €207.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 410 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Augstums | 290 mm |
| Svars | 1,17 kg |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 380 x 270 x 25 mm |
| Iepakojuma platums | 410 mm |
| Iepakojuma dziļums | 80 mm |
| Iepakojuma augstums | 440 mm |
| Iepakojuma svars | 1,18 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Galvenās kārbas neto svars | 1,61 kg |
| Skaits iepakojumā | 5 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 650 mm |
| Kastes garums (Master) | 460 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 370 mm |
| Galvenās kārbas tilpums | 110630 cm³ |
| Tehniskās detaļas | |
| Galveno (ārējo) korpusu skaits paletes (ES) slānī | 8 pcs |
| Eiropalete, daudzums | 40 pcs |
| Īpašības | |
| Izcelsmes valsts | Indija |