Ražotājs: dbramante1928
Modelis: SK13GT000967
EAN: 5711428009678
dbramante1928 Skagen Pro. Somas veids: Soma-aploksne, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33 cm (13"). Svars: 250 g. Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
dbramante1928 Skagen Pro 33 cm (13") Suojakotelo Ruskea | €94.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33 cm |
| Somas veids | Soma-aploksne |
| Materiāls | Āda |
| Produkta galvenā krāsa | Brūns |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | MB Air ('18)/Pro ('16) 13” |
| Priekšējā kabata | |
| Slēdzenes ar šifru | |
| Rokturi pārnēsāšanai | |
| Pleca siksna | |
| Aizsardzības īpašības | Putekļu izturīgs, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Izcelsmes valsts | Indija |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 322 mm |
| Dziļums | 20 mm |
| Augstums | 230 mm |
| Svars | 250 g |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 312 x 220 x 16 mm |
| Iepakojuma platums | 330 mm |
| Iepakojuma dziļums | 25 mm |
| Iepakojuma augstums | 280 mm |
| Iepakojuma svars | 368 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Eiropalete, daudzums | 300 pcs |
| Galveno (ārējo) korpusu skaits paletes (ES) slānī | 30 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Skaits iepakojumā | 10 pcs |
| Galvenās kārbas neto svars | 820 g |
| Transportēšanas kārbas neto svars | 118 g |
| Paletes svars | 5,76 kg |
| Oriģinālās kastes platums | 355 mm |
| Kastes garums (Master) | 330 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 295 mm |
| Kastes svars (Master) | 820 g |
| Galvenās kārbas tilpums | 34559,25 cm³ |
| Transportējamās kastes svars | 368 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Papildus informācija | |
| Daudzums, ārējā kaste | 10 pcs |