Ražotājs: DELL
Modelis: PO-BC-15-20
EAN: 0884116328346
DELL PO1520C. Somas veids: Portfelis, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 38,1 cm (15"), Rokturi pārnēsāšanai, Pleca siksna. Svars: 757 g. Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
DELL PRO BRIEFCASE 15 | €104.14 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 38,1 cm |
| Somas veids | Portfelis |
| Materiāls | EVA (etilēna vinilacetāta) |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Oderes krāsa | Zils |
| Zīmolu saderība | Dell |
| Integrēts/-i nodalījums/-i | |
| Priekšējā kabata | |
| Rokturi pārnēsāšanai | |
| Noņemama plecu siksna | |
| Pleca siksna | |
| Ritenīšu fiksācijas siksna | |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem, Triecienizturīgs, Ūdensizturīgs |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 399 mm |
| Dziļums | 109 mm |
| Augstums | 300 mm |
| Svars | 757 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |