Ražotājs: Ewent
Modelis: EW2520
EAN: 8056045879424
Ewent City. Somas veids: Soma-aploksne, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33,8 cm (13.3"), Nodalījumu skaits: 1, Iekšējās apdares materiāls: Poliesters. Svars: 200 g. Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
FUNDA EWENT PARA PORTATIL- 13.3'' NEGRO | €9.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33,8 cm |
| Somas veids | Soma-aploksne |
| Materiāls | Poliesters |
| Iekšējās apdares materiāls | Poliesters |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Nodalījumu skaits | 1 |
| Priekšējā kabata | |
| Rokturi pārnēsāšanai | |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 350 mm |
| Dziļums | 30 mm |
| Augstums | 260 mm |
| Svars | 200 g |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 340 x 20 x 250 mm |
| Iepakojuma tips | Karte |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | |