| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Ewent EW2517 portatīvo datoru soma & portfelis 39,6 cm (15.6") Pelēks | €15.38 |
|
www.photopoint.ee |
Sülearvuti Ümbris Ewent EW2517 Hall 15" 15,6'' | €21.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 39,6 cm |
| Somas veids | Portfelis |
| Materiāls | Poliesters |
| Produkta galvenā krāsa | Pelēks |
| Zīmolu saderība | Universāls |
| Tabletes nodalījums | |
| Iekšējās kabatas | Planšetdatora soma |
| Priekšējā kabata | |
| Pleca siksna | |
| Aizdares veids | Rāvējslēdzējs |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 405 mm |
| Dziļums | 75 mm |
| Augstums | 280 mm |
| Svars | 480 g |
| Skaļums | 10 L |