Ražotājs: Hama
Modelis: 00217125
EAN: 4047443472137
Hama Florence. Somas veids: Portfelis, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33,8 cm (13.3"), Priekšējo kabatu skaits: 1, Rokturi pārnēsāšanai, Pleca siksna. Svars: 350 g. Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
LT bag florenz 13,3 ; blue/grey | €22.63 |
|
intop.lt |
Hama Florence krepšys 13,3 colio (002171250000) | €23.56 |
|
www.toppc.lt |
Hama Florence, 13.3", Grey/Blue | €30.76 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33,8 cm |
| Somas veids | Portfelis |
| Materiāls | Poliesters |
| Produkta galvenā krāsa | Zils, Pelēks |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Priekšējā kabata | |
| Priekšējo kabatu skaits | 1 |
| Rokturi pārnēsāšanai | |
| Pleca siksna | |
| Noņemama plecu siksna | |
| Aizsardzības īpašības | Noturība pret netīrumiem, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Aizdares veids | Rāvējslēdzējs |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 360 mm |
| Dziļums | 35 mm |
| Augstums | 290 mm |
| Svars | 350 g |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 330 x 30 x 275 mm |