| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
Laptop sleeve Jersey 13.3 light grey | €12.41 |
|
intop.lt |
Hama Jersey 13,3 colio pilka | €12.94 |
|
www.toppc.lt |
Hama Jersey Sleeve, 13.3", Grey | €21.23 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33,8 cm |
| Somas veids | Soma-aploksne |
| Materiāls | Sintētikas audums |
| Produkta galvenā krāsa | Pelēks |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Aizsardzības īpašības | Noturība pret netīrumiem, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Aizdares veids | Rāvējslēdzējs |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 360 mm |
| Dziļums | 15 mm |
| Augstums | 255 mm |
| Svars | 210 g |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 330 x 10 x 250 mm |