| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Hama Sülearv.kate Neoprene 14,1", must | €12.10 |
|
www.photopoint.ee |
Sülearv.kate Hama Neoprene 14,1'', must | €17.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 35,8 cm |
| Somas veids | Soma-aploksne |
| Materiāls | Neoprēna |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Aizsardzības īpašības | Noturība pret netīrumiem, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Aizdares veids | Rāvējslēdzējs |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 370 mm |
| Dziļums | 20 mm |
| Augstums | 270 mm |
| Svars | 170 g |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 340 x 10 x 260 mm |