Ražotājs: Hama
Modelis: 00216530
EAN: 4047443464651
Hama Nice. Somas veids: Portfelis, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 39,6 cm (15.6"), Priekšējo kabatu skaits: 1, Rokturi pārnēsāšanai, Pleca siksna. Svars: 580 g. Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
Laptop bag Nice 15.6-inch black | €25.91 |
|
intop.lt |
Durpės Hama Nizza Life 15,6" (002165300000) | €28.52 |
|
www.toppc.lt |
Hama Nice, 15.6", Black | €35.19 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 39,6 cm |
| Somas veids | Portfelis |
| Materiāls | Poliesters |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Priekšējā kabata | |
| Priekšējo kabatu skaits | 1 |
| Rokturi pārnēsāšanai | |
| Pleca siksna | |
| Noņemama plecu siksna | |
| Aizsardzības īpašības | Aizsardzība pret triecieniem, Noturība pret netīrumiem, Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Aizdares veids | Rāvējslēdzējs |
| Daudzums | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 420 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Augstums | 310 mm |
| Svars | 580 g |
| Piezīmjdatora nodalījuma dimensijas | 380 x 30,5 x 380 mm |